آموزش ساخت انیمیشن وکسب درآمد

Image result for ‫موشن گرافیک‬‎

همانگونه که میدانید در دنیای امروزی تبلیغات از جمله حرفه های میلیونی و فوق العاده پول ساز می باشد و انیمیشن از جمله ابزار الاتی برای بهبود کیفیت تبلیغات می باشد ولی ساخت انیمیشن فوق العاده کار دشوار و گران قیمتی می باشد ولی با تجربه ای که از دانش گرافیک و انیمیشن سازی دارم می خوام شمارو با روشی از ادیت کردن و دور زدن این روش طولانی اشنا کنم که بینهایت انیمیشن های دو بعدی و سبعدی بسازید و با روش هایی که میگم هم درامد کسب کنین و هم سفارشی برای مشتری ها انجام دهید:
۱:برای شروع ساخت انیمیشن ابتدا وارد سایت های زیر شوید :
https://www.animaker.com/
https://www.powtoon.com/
۲:در این دو سایت ساخت انیمیشن ثبت نام نمایید *توجه کنید ایمیل شما صحیح باشد
۳:درگام بعدی وارد اکانت خود شوید و شروع به ساختن انیمیشن نمایید برایتان همه چیز اماده وجود دارد که فقط کار شما ادیت کردن مطالب می باشد.
۳:در گام بعدی واسه اینکه شما انیمیشن خودتون رو بگیرین از شما چند دلاری درخواست میکنه ولی قبلا هم اشاره کردم من قول رایگان به شما دادم برای گرفتن رایگان دو تا دستور رو باید انجام بدهید:
۱:گرفتن ویدیو اسکرین از ویدیو در داخل سایت قبل از نهایی کردن خرید
۲:این دوتا سایت انیمیشن شمارو ایمیل میکنن که به راحتی با نسخه قوقل کروم قدیمی که سازگاری نداره از ایمیل خوتون دانلود نمایید.
۴:اگر انیمشن شمارو با لوگو داد می تونید یه لوگو ریمور دانلود کنید و اون رو بردارین یا اصلا اون رو کراپ کنین.
در گام های بعدی کسب درامد از این انیمیشن می تونید انیمیشن های آموزشی بسازید و در شبکه های مجازی بفروشین یا اینکه محصول واسه فروش معرفی کنید و در اپارات و یوتیوب بذارین. و هم اینکه از شبکه های اجتماعی سفارش بگیرید و بسازید یادتان باشد که هزینه هر دقیقه ساخت انیمیشن یک میلیون می باشد.

علی پرتوی
۷ آبان ۱۳۹۶
184 بازدید